DEKORATİF BOYA

Dekoratif Boya, çeşitli renk tonları ve uygulama teknikleriyle duvarlarınızda farklı fonlar yaratmanıza imkan sunar. Nasıl bir tarz yaratmak istediğinize bağlı olarak ister duvarlarınızın tamamını isterseniz bir kısmını dekoratif boyama teknikleriyle süsleyebilirsiniz. Dekoratif Boya uygulamasına başlamadan önce farklı tekniklere göz atmanızı öneririz. Zengin dekoratif boya renkleri ve renk kartelası seçeneklerini değerlendirmelisiniz. Unutmayın dekoratif boyama, tekniğine uygun yapıldığında mekana apayrı bir hava katar ve dekorasyonu zenginleştirir.

 

Duvarlarınızda romantik bir tarz yaratmak istiyorsanız Alpina Style İnci Doku Renk Kartelasına göz atabilirsiniz.

ANA SAYFA

KURUMSAL

İLETİŞİM

Renk Kartelasını İncele

EVİNİZİ CANLANDIRIN!

Dekoratif Boyama tek renk kullanılarak yapılabildiği gibi farklı renklerin birleşimiyle de uygulanabilir. Açık ve koyu tonları tercih ederek duvarlarınızda farklı dokular yaratabilirsiniz. Dekoratif Boya uygulamanıza ek olarak ışıklandırma ve aksesuarlar kullanarak ev ya da iş yerinizde stil sahibi bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

 

Dekoratif Boya uygulamasında farklı renkleri kullanmak, uygulamanın etkisini arttıracaktır. Seçtiğiniz rengin açık ve koyu tonlarını kullanarak ya da zıt renklerden faydalanarak bunu yapmanız mümkün.

BİZE ULAŞIN

0 232 449 79 02

bilgi@bizimboya.com

1203/1 Sk. No. 59 Yenişehir / İZMİR

Copyright © 2018 BİZİM BOYA